Ferie z Alizmą dzień 2

  • Opublikowano 21 lutego 2023
We wtorek 21 lutego 2023 r. z samego rana zabrałyśmy nasze uczestniczki Fajnych Ferii z Alimą na zajęcia z ceramiki do Pracownia Ceramiczno-Artystyczna Pani Wioletty Boguckiej, gdzie powstały nasze kaktusy, króliki, koszyki, pieski, miseczki, misie, myszki, grzybki i prototypy maskotki naszego Alizmowego Teamu! Domyślacie się co to może być?….
Sport to zdrowie, więc przespacerowaliśmy się do Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sierpcu, gdzie Pani Marlena Brdak i stażystka Pani Weronika pokazały uczestnikom naszych spotkań feryjnych księgozbiór, opowiedziały o pracy bibliotekarki, pokazały proces wypożyczania i oddawania książek oraz czytając bajkę zabrały do krainy wyobraźni. Dzięki ich pomocy stworzyliśmy prześliczne polarne misie:-D
Dalszy spacer zaprowadził uczestniczki naszych feryjnych spotkań na zajęcia z segregowania śmieci.
Następnie udałyśmy się na naleśnikowo – pizzową ucztę w restauracji Pozytywka!