Ferie z Alizmą dzień 4

  • Opublikowano 23 lutego 2023

Czwartek 23 lutego 2023 r. rozpoczął się od gimnastyki, tańców połamańców i zabaw ruchowych. Uczestniczki Fajnych Ferii z Alimą wzięły udział w zabawie krzesełka w nowej odsłonie z pomponami, bawiły się w rzeźbiarza, następnie wyszalały się na hali! Tego dnia tez odwiedzili nas Policjanci z Powiatowej Komendy Policji w Sierpcu: Młodszy Aspirant Michał Bekasa i Sierżant Michał Marcinkowski. Zaprezentowali umundurowanie i atrybuty policjanta, a przy okazji skuli kajdankami nasze dzieciaki😊 Opowiedzieli o swojej pracy i zabrali nasze feriowiczki do policyjnego radiowozu. Potem nadszedł czas na drugie śniadanie. Jesteśmy dumne z umiejętności przyrządzania kanapek! Następnie na zmianę w podgrupach budowaliśmy fortecę i tworzyliśmy motyle, które mają przyozdobić nasz bal…