Ferie z Alizmą dzień 5

  • Opublikowano 26 lutego 2023
Piątek 24 lutego 2023 r. to niestety ostatni dzień z cyklu Fajnych Ferii z Alizmą ☹
Dzień rozpoczęłyśmy od porannej gimnastyki, bo ruch to zdrowie! Po gimnastyce obowiązkowe rozciąganie. Oczywiście nie obyło się tez bez zajęć plastycznych😊 Po drugim śniadaniu rozpoczęliśmy pokaz talentów i nasz karnawałowy bal przebierańców. Już niedługo zaprezentujemy film przedstawiający talenty naszych feriowiczek! Były tańce, śpiewy, gra na skrzypcach, pokazy sztuk walk. Na koniec po raz ostatni wybudowaliśmy fortecę. Pożegnaliśmy się piankowo-ciasteczkową ucztą.
Dziękujemy za okazane nam zaufanie! Było nam niezmiernie milo poznać każdą z uczestniczek naszych Fajnych Ferii z Alizmą!
Mamy nadzieję, że jeszcze się z Wami spotkamy!
Serdecznie podziękowanie kierujemy szczególnie dla Pana Dariusza Malanowskiego i Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 2 w Sierpcu za możliwość zorganizowania naszych ferii na terenie Hali Sportowej. Dziękujemy Paniom pracującym na hali za okazaną pomoc.
Dziękujemy Zarządowi OSP Sierpc za zgodę na organizację naszych Feryjnych spotkań i wsparcie finansowe!
Do zobaczenia za rok! ….A może i wcześniej….